Muzeum w Gostyniu

/
Pokaz filatelistyczny z okazji jubileuszu 75-lecia PZF

Koło Polskiego Związku Filatelistów im. Wacława Boratyńskiego w Gostyniu oraz Muzeum w Gostyniu serdecznie zapraszają na otwarcie pokazu filatelistycznego „75 lat Polskiego Związku Filatelistów 1950-2025” we wtorek, 2 września 2025 roku, o godz. 17.00 w sali wystaw czasowych. Z okazji jubileuszu przygotowano ekspozycję składającą się z 43 ekranów wystawowych oraz 6 gablot poziomych. Swoje zbiory zaprezentują gostyńscy filateliści oraz kolekcjonerzy z Kamiennej Góry. Pokaz będzie czynny do 27 września 2025 roku. Wstęp wolny.

Przejdź do treści